Повітровідвідник Spirovent Spirotop AB050/025
12 561,28  з ПДВ
забезпечать швидке та безпечне наповнення повітрям.
Технічні характеристики:
  • Діаметр – 15 мм
  • Тип приєднання – 1/2″
  • Робоча температура – 150°C
  • Матеріал – Латунь, поліпропілен
  • Робочий тиск – 25 бар
  • Сфера використання  – Для опалення
Артикул: AB050-025 Категорія: Позначка:
Виробник:Spirotech
Опис
Автоматичні відвідники повітря Spirovent Spirotop виробництва Spirotech
Конструктивні особливості SpiroVent Spirotop:
  • Гарантована герметичність та відсутність заїдань повітряного спускного клапана.
  • Достатній обсяг для поглинання тиску флуктуацій.
  • Сідло клапана виготовлене із високоміцного матеріалу.
  • Поплавець виконаний із цільного пластику, що виключає появу тріщин.
  • Велика відстань до води (не менше 40 мм) попереджає засмічення повітряного клапана, що може спричинити протікання.
scheme-Spirotop-solar-AutoClose
A 86.0mm
B 50.0mm
C 52.0mm
D R1/2
E 112.0mm